Kontaktai

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau suorganizuoti Laser Tag žaidimą galime bet kuriame mūsų šalies miškelyje. Pramogos su Laser Tag'u ribų neturi – žaiskite kur Jums patinka!

Dėl paslaugų užsakymo kreipkitės:

Tel.: +370 644 03344

Tel.: +370 687 44486

Užsakymo forma

  • Žaidimo aikštelė Antakalnyje

   5 kilometrai iki Vilniaus centro!

   Žaidimui parinkome vietą sename, sausame MIŠKE SU TIKRAIS APKASAIS – tobula vieta Laser Tag žaidimui. Šioje aikštelėje yra improvizuoti staliukai vaišėms, ir jei orų prognozės žada lietų, pastatome pavėsinę pasislėpti nuo kritulių.

   Sužinoti daugiau

  • Žaidimo aikštelė Saidžiuose

   Šalia Grigiškių, 23 kilometrai iki Vilniaus centro, rekomenduojamas atvykimo maršrutas pateikiamas žemiau.
   1. Grigiškėse, užsukite į Alaušos degalinę (nuvažiavimas iš autostrados, kryptis LENTVARIS). Vienintelis teisingas maršrutas, geru keliu prasideda Alaušos degalinėje!
   2. Alaušos degalinėje, navigacijoje suveskite – Saidės pažintinis takas. Rinkitės maršrutą, kuriame nereikėtų grįžti į autostradą!
   3. Kirskite tiltelį per Saidės upelį, automobilių parkavimosi aikštelę ir dar pavažiuokite apie 300 metrų asfaltuotu keliu iki pamatysite baltą palapinę ant Neries kranto.

   Sužinoti daugiau

  • Žaidimai Jūsų pasirinktoje vietoje!

   Mes esame mobilūs ir galime Laser Tag žaidimą surengti Jūsų pasirinktoje vietoje, paslauga skirta įmonių renginiams, vaikų stovykloms ir didesniems renginiams. Skaitykite daugiau apie 

   išvažiuojamus žaidimus