Rimgailės 14asis gimtadienis paminėtas su trenksmu

Senokai miške nebuvo taip linksma ir smagu kaip šiandien. Pasisekė su oru, nes buvo TIK aplink +18C, idealu aktyviam žaidimui ir tai leido žaisti nedarant techninių pertraukų atsigauti nuo kaitros.

Gausi kompanija, viso 18 žaidėjų iš jų 14 merginų, bei 4 vaikinai visi galintys, bei norintys žaisti, ir dar mokantys dainuoti – tad miške be šūvių dar skambėjo ir pergalės, bei sveikinimų jubiliatei Rimgailei dainos!

Žaidimas vyko dviem komandomis – 9 prieš 9 žaidėjus, be atsarginių ar keitimų, įrangos turime pakankamai, viso 30 žaidėjų. Pirmą valandą žaidėme iš karto su trimis kontroliniais taškais, žaidimą laimi komanda kuri pirma išlaiko 2 iš 3 kontrolinių taškų kontrolę nustatytą laiką. Antra žaidimo valanda buvo skirta taktikai, žaidimo tikslas – priešininko gyvybių papildymo įrenginio sunaikinimas. Su abiem užduotimis komandos susitvarkė puikiai, kova vyko taškas į tašką ir nusivylusių žaidimu nebuvo.

Dalinamės Rimgailės B-Day žaidimo rezultatais ir foto reportažu. Lauksime sugrįžtant šaltuoju metų laiku ir pažadame, kad vis tiek bus karšta. Iki kitų kartų!

[cws_gpp_images_in_album_gphotos theme=’grid’ crop=1 id=”AEjIW6bUxj_z2sPpLbcgj2uy6wDZJFWn6-Ae_pEotCDr8PZq6QkJykye-SLBP1uRZRHwTWWzbBSx”]