MiestoPramogos.lt svečiuose pas vaikus globos namuose „Gilė“

Ar žinote, kad mūsų organizuojamus LASER TAG žaidimus galima žaisti faktiškai bet kur? Taip, mes galime atvykti ir suorganizuoti žaidimą net jūsų namo ar įmonės kieme.

Šį kartą, mes organizavome lazerių pramogą vaikų globos namų „Gilė“ auklėtiniams Vilniuje, Valakampiuose. Žaidėme čia pat, už globos namų tvoros esančiame miškelyje. Ir vaikai, ir jų auklėtiniai liko sužavėti. Kaip sakė šių namų mokytojas: „Mūsų auklėtiniai nėra labai linkę aktyviai sportuoti, esu nustebęs, kad jie sugeba tiek lakstyti“. Kai vaikus apėmė azartas, jau niekas negalėjo jų sustabdyti nuo gulėjimo ant žemės maskuojantis nuo priešininkų, o mažieji išbandę pramogą vis bandė „nesankcionuotai“ įsilieti į vyresniųjų vaikų žaidimą.

Tiesa, visus kurie nerimauja ar nešalta žaisti Laser Tag gamtoje šaltuoju metų laiku norime patikinti – tikrai nešalta. Pažiūrėkite į vaikų nuotraukas, nors lauke tik +3, tačiau nepanašu, kad jiems būtų šalta. Tuo pačiu noriu priminti, kad žaidimų mes neorganizuojame tik jei labai stipriai lyja, arba oro temperatūra yra žemesnė nei -15 laipsnių.

Daugiau apie šį renginį galite skaityti:

Leave a Reply