Mes mobilūs ir galime atvykti į Jūsų šventę – organizuojame Laser Tag‘ą sodyboje

Nuostabaus grožio rudens diena. Sodyboje, šalia Vilniaus, būrys vaikų su tėveliais švenčia gimtadienį. Sodybos svečiai dar nežino, kad jų laukia staigmena.

Staiga į sodybos kiemą įsuka MiestoPramogos.lt [tooltip title=”pramogų autobusas”]mėlynasis PartyBusikas[/tooltip]. Pasirodo, sodybos svečiams užsakyta Laser Tag pramoga. Žais ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Žaidimui vietos nereikėjo ilgai ieškoti, sodyba apsupta miškų su dideliu kiemu – tai idealios sąlygos lazerių žaidimui išvykoje.

Trumpas instruktažas, vaikus paskirstome į dvi komandas ir lazerių mūšis prasideda. Mūsų dažnai klausia, nuo kokio amžiaus vaikai gali žaisti lazerių žaidimuose. Vaikai gali žaisti, net ir būdami penkerių metų amžiaus, tačiau pilnaverčiu komandos nariu dažniausiai tampa žaidėjai nuo 8 metų. Jaunesnius žaidėjus vyresnėliams reikės pašefuoti, papildomai paaiškinant žaidimo tikslus ir užduotis.  Vaikų žaidimą susidomėję stebi jų tėveliai ir mokosi iš savo atžalų, kokių klaidų nereikėtų daryti norint laimėti lazerių mūšį.

Po vaikų, atėjo suaugusiųjų eilė išbandyti Laser Tag pramogą. Norą žaisti pareiškė net močiutė su seneliu ir iš karto buvo priimti į komandą. Žaidimo akimirkos užfiksuotos žemiau pateikiamoje video medžiagoje.

Lazerių žaidimas yra aktyvi pramoga, kuria mėgautis galima bet kur. Laser Tag‘ui nereikia specialiai įrengtų  žaidimo aikštelių, pilnai pakaks sodybos kiemo ar miškelio šalimais. Šeimininkai privalo pasirūpinti gera nuotaika, visu kitu pasirūpinsime mes. Kviečiame visus išbandyti mūsų teikiamas paslaugas.

 

Leave a Reply