Pagaliau pavasaris ir naujas Laser Tag sezonas įsibėgėjo

Sveiki sulaukę pavasario ir naujo šiltojo pramogų gamtoje sezono! Mums šiemet aktyvus žaidimų sezonas prasidėjo labai anksti, iš karto po didžiųjų šalčių, buvo net kompanijų kurios nepabijojo pikto oro ir žaidė prie -10 laipsnių.
Galime pasidžiaugti, kad jau turime nemažą būrį klientų, kurie apie mūsų žaidimus gamtoje pirmą kartą išgirdo dalyvaudami vaikų gimtadieniuose – užsikabino ir dabar jau drąsiai užsakinėja žaidimą ne tik vaikų gimtadienių proga, bet ir savo įmonių renginiams.
Primename, kad Laser Tag, tai azartiškas ir nuotaikingas žaidimas tinkamas bet kokia proga, nesvarbu ar tai būtų vestuvės, ar vaiko gimtadienis – išbandykite ir liksite maloniai nustebinti, kad iki šiol nebandėte šios pramogos. LASER TAG žaidimas – tai azartiška ir aktyvi laisvalaikio pramoga, šiuolaikinis dažasvydžio ir kompiuterinių žaidimų variantas žaidžiamas gamtoje. Pramoga subalansuota tiek mažiems, tiek ir dideliems kovotojams!
Mes esame mobilūs ir galime atvykti į Jūsų šventę kur ji bevyktų. Pristatome trumpą reportažą iš gimtadienio vykusio kovo 11-ąją kaimo turizmo sodyboje www.baidarkiemis.lt. Drąsiai galime rekomenduoti šią sodybą visiems aktyvaus poilsio gerbėjams, ne tik dėl to, kad čia viskas puikiai įrengta, bet ir dėl to, kad baidarkiemis.lt yra tinkama vieta organizuoti Laser Tag’ą.
Iki susitikimo miške!

Leave a Reply