Darbo pasiūlymas LASER TAG žaidimo instruktoriui!

Darbo pasiūlymas norintiems dirbti ir užsidirbti papildomai, darbas savaitgaliais ir vakarais!

Pozicija: Laser Tag žaidimo instruktorius – būsite atsakingas už žaidimo pravedimą pagal paruoštą 2 valandų trukmės programą. Panašaus darbo patirtis nebūtina, svarbu noras ir gebėjimas dirbti su vaikais ir paaugliais.

Darbo vieta: Žaidimai organizuojami miške Vilniuje, šalia Belmonto (Pavilnių regioninis parkas).

Darbo laikas: Dirbame tik pagal išankstinius užsakymus ir tik pagal iš anksto sudarytą darbo grafiką – todėl darbo laiką galima pasiderinti, kad tiktų abiems pusėms. Rudenį ir žiemą dirbame tik savaitgaliais, vasarą ir pavasarį dirbame savaitgaliais ir darbo dienomis nuo 18 valandos.

Apmokėjimas: Už dviejų valandų trukmės gimtadienio pravedimą mokame iki 30 eurų, sezono metu per savaitgalį turėsite iki 8 gimtadienių ir plius žaidimai darbo dienomis. Aktyvus žaidimų sezonas prasideda kovo – balandžio mėnesį ir trunka iki spalio pabaigos. Žaidimai vyksta ir šaltuoju metų laiku, bet ne tokiu įtemptu grafiku kaip sezono metu. Už atliktą darbą atsiskaitome iš karto, dirbti turite su individualios veiklos pažyma.

Reikalavimai kandidatams:

  • Noras ir gebėjimas dirbti su vaikų grupėmis. Pagrindinė lankytojų auditorija yra vaikai nuo 7 iki 14 metų švenčiantys gimtadienius.
  • Lietuvių kalba ir riebus pliusas jei galite bendrauti rusų kalba.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – privaloma, nuosavas automobilis – riebus pliusas.
  • Jūsų gyvenamoji vieta turi būti Naujoji Vilnia, Mickūnai, Grigaičiai, Pavilnys, Kalnėnai, Markučiai, Užupis, Senamiestis, Naujamiestis, Antakalnis ir kiti rajonai iš kurių Jums atvykti į Naująja Vilnią užtektų 15 minučių.

 

Laukiame Jūsų CV el. paštu nurodytu žemiau!