COVID’iniai apribojimai ir naujo sezono pradžia

Informacija atnaujinta 2021 m. gegužės 20 d.

Nuo gegužės 24 dienos įsigalioja galimybių pasas, vaikai iki 16 metų amžiaus automatiškai priskiriami šiai grupei. Taip pat, galimybių pasas panaikina ribojimus asmeninėse šventėse dalyvaujančių žmonių skaičiui. Su šiuo pasu patalpas asmeninėms šventėms taip pat galės nuomotis neribotas asmeninės šventės dalyvių skaičius.

Neturintiems galimybių paso irgi galima teikti sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse, ir kai:

  • paslaugos vienu metu teikiamos ne daugiau kaip 10 asmenų, išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narius;
  • paslaugos vienu metu teikiamos ne daugiau kaip 50 asmenų, užtikrinant 50 m2 plotą vienam asmeniui bei bilietų platinimą elektroniniu būdu ir išankstinę paslaugų gavėjų registraciją.

Visų priemonių sąrašas naudojamas kovoje su pandemija yra vienoje vietoje, šioje nuorodoje, pasiskaitykite ir sužinosite, kas draudžiama, o kas leidžiama – https://koronastop.lrv.lt/lt/covid-19-pandemijos-valdymo-priemones.


Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 16 d.

Nuo balandžio 19 dienos mes teiksime išimtinai Laser Tag pramoginės įrangos nuomos paslaugą. Ši veiklai nėra apribota ar suvaržyta karantino ribojimais. Įrangą mes galime nuomoti infekuotiems, vakcinuotiems, socialiniams burbulams, renginiams ir asmeninėms šventėms (pvz.: išleistuvėms, vestuvėms) – bet kokiu atveju, dar negavome nurodymo nuomodami įrangą atlikti tyrimo, kokiais tikslais ir kokia apimtimi ji bus naudojama. Šiai dienai, taisyklės leidžia gamtoje žaisti vienu metu 10 asmenų. 

Mes nežinome ir nevertiname, ar po žaidimo kepdami grilyje mėsą ir valgydami viešoje vietoje, miške, ar paupyje picą Jūs darote pažeidimą ar ne. Jūsų atsakomybė yra išsiaiškinti, ar darydami pikniką gamtoje po žaidimo, viešoje vietoje, Jūs darote kokį nors karantino taisyklių pažeidimą ar ne. Pagal atnaujintas taisykles viskas galima ir tuo pačiu negalima nieko, renginius organizuoti leista, kai žiūrovų yra iki 150, bet „viešose atvirose vietose asmenys gali būti ne didesnėmis nei 5 asmenų arba dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis”, o galite „rengti asmenines šventes viešose ir privačiose erdvėse, jei jose dalyvauja ne daugiau kaip 10 vakcinuotų ar persirgusių asmenų”.

Gera žinia yra ta, kad visi karantino ribojimai yra vienoje vietoje, tereikia atsidaryti šią nuorodą ir galėsite įsivertinti, kas draudžiama, o kas leidžiama – https://koronastop.lrv.lt/lt/covid-19-pandemijos-valdymo-priemones.

 


Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 8 d.

ŽAISTI GAMTOJE JAU GALIMA ir užsakymus žaidimams iki 10 asmenų priimame!  Santrauka ribojimų pateiktų žemiau – 10 asmenų gamtoje žaisti gali, bet prie stalo susirinkti gali tik po 5 asmenis ir tik po atviru dangumi, gimtadienius minėti galima max 2 namų ūkiams. Sakyčiau painoka, na, bet gal kokį sekantį ar sekantį po sekančio trečiadienio ekspertai pakoreguos šiuos ribojimus ir bus ne taip painu.

Siekdami išvengti bet kokių nesusipratimų, ir karantino taisyklių pažeidimo mes teiksime tik Laser Tag įrangos nuomos paslaugą ne daugiau kaip 10 asmenų, tai yra darysime žaidimus mūsų įprastose vietose Antakalnyje, bei šalia Saidės pažintinio tako, taip pat pagal iškvietimus vyksime į išvažiuojamus žaidimus. Stalais, suolais, palapinėmis ir kitu panašiu mūsų inventoriumi naudotis nebus galima. Piknikus gamtoje galite rengti su savo inventoriumi, ir asmeniškai prisiimdami atsakomybę už galimus pažeidimus.

Pateiksiu trumpą santrauką įvairių ribojimų susijusių su mūsų įprasta veikla, tai yra Laser Tag žaidimų įrangos nuoma gamtoje. Visi naujausi ribojimai ir jų pakeitimai šioje nuorodoje – https://koronastop.lrv.lt/lt/covid-19-pandemijos-valdymo-priemones.

Veiklą leista atnaujinti nuo 2021 m. balandžio 12 dienos, bet žaidime gali dalyvauti ne daugiau kaip 10 asmenų.

Prekyba ir paslaugos.

Galima teikti: sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse, vienu metu teikiamas ne daugiau kaip 10 asmenų (nuo š.m. balandžio 12 dienos), išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narius;

Apribojimai dėl buriavimosi galioja, todėl po žaidimo susirinkti prie užkandžių stalo daugiau kaip 5 asmenims yra draudžiama.

Bendravimas.

Leidžiama: Viešose atvirose vietose asmenys gali būti ne didesnėmis nei 5 asmenų arba dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis.

Draudžiama: daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio artimi kontaktai, išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių artimus kontaktus atvirose erdvėse.

Draudžiama: rengti asmenines šventes viešose ir privačiose erdvėse, jei jose dalyvauja daugiau nei viena šeima ir (ar) vienas namų ūkis, išskyrus šventes atvirose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau nei dvi šeimos ir (ar) du namų ūkiai.

Ir dar yra viena razina ant torto, kuri draudžia mūsų lankytojams naudotis renginių palapine, ir kitu inventoriumi esančiu laisvalaikio paslaugos teikimo vietoje.

Viešos lankymosi vietos, viešojo maitinimo įstaigos (restoranai, kavinės, barai, naktiniai klubai), kitos pramogų vietos ir kt. 

Draudžiama lankyti laisvalaikio paslaugų teikimo vietas arba laisvalaikio paslaugoms skirtas patalpas nuomoti privatiems renginiams, šventėms ar kitiems susibūrimams organizuoti.