Laser Tag žaidimo įranga

Apie LASER TAG

Atsakymai į visus Jums kylančius klausimus apie Laser Tag žaidimą - kaip veikia įranga ir kodėl ši pramoga yra absoliučiai saugi, apie pagrindinius žaidimo scenarijus, kaip, kur ir su kuo žaisti, kaip apsirengti ir tinkamai pasiruošti Laser Tag pramogai gamtoje.

Tai azartiška ir aktyvi laisvalaikio pramoga, šiuolaikinis dažasvydžio ir kompiuterinių žaidimų variantas žaidžiamas gamtoje.

Komandinis žaidimas

Tai komandinis žaidimas, kurio tikslas atlikti užduotis numatytas scenarijuje greičiau, nei tai atliks priešininkų komanda. Čia nėra dažais užpildytų kulkų, todėl po žaidimo jūsų drabužiai liks švarūs ir nereikės skaičiuoti mėlynių ant kūno.

Ginklai

Lazeriniai ginklai „šaudo“ žmogaus akiai nematomais ir nepavojingais infraraudonaisiais spinduliais.
Kiekvieną Laser Tag ginklą galima programuoti individualiai, t.y. suteikti ginklui skirtingas paskirtis ir galią: snaiperis, automatas, pistoletas artimai kovai ir panašiai. Galima nustatyti kiek šovinių ginklas turės vienoje apkaboje ar apskritai žaidimo metu. Pavyzdžiui, suteikus ginklui snaiperio statusą jis atims priešininkui vienu taikliu šūviu dvi gyvybes, kai tuo tarpu šūvis iš pistoleto atims tik vieną gyvybę.
daugiau apie ginklus

Šūviai

Taiklūs šūviais registruojami ant galvos dėvimu raiščiu su infraraudonuosius spindulius fiksuojančiais davikliais. Taikytis reikia į raištį su davikliais. Ant galvos dėvimas raištis yra signalo imtuvas.

Pranešimai apie pataikymus

Kai į jus pataiko priešininkas, apie tai jūs sužinote iš garsinio pranešimo ir vibruojančio galvos raiščio. Standartiškai kiekvienas žaidėjas turi po keturias gyvybes, tačiau gali turėti ir dešimt, ir dvidešimt – tai priklausys nuo žaidimo scenarijaus. Netekus paskutinės gyvybės jūsų ginklas išsijungia, o galvos raištis pradeda nepertraukiamai mirksėti raudona spalva.
Kai jūs pataikote į priešininką, ant jo galvos dėvimas raištis 5 sekundes šviečia raudona spalva, taip informuodamas jus apie sėkmingą pataikymą. Atėmus paskutinę gyvybę iš priešininko, jo raištis pradeda nepertraukiamai mirksėti raudona spalva, taip informuodamas likusius žaidėjus, kad mirksintis žaidėjas yra eliminuotas iš žaidimo.

Šūvių ir pataikymų apskaita

Žaidėjo gyvybių, šūvių ir pataikymų apskaita yra elektroninė. Ši informacija kaupiama žaidėjo ginkle, po žaidimo ją galima nuskaityti ir analizuoti statistiką. Pataikymai registruojami tiksliai ir iš toli, pataikymo atstumas siekia iki 500 metrų.

Vaistinėlės

Žaidime naudojamos išmaniosios vaistinėlės. Vaistinėlių pagalba žaidėjai pasipildo gyvybių, o ginklai šovinių. Vaistinėlės programuojamos atsižvelgiant į žaidimo scenarijų. Galimi patys įvairiausi režimai, pavyzdžiui: atgaivinti sužeistus žaidėjus, bet nereaguoti į mirusius arba atvirkščiai, gaivinti mirusius, bet nepridėti gyvybių sužeistiems žaidėjams.

Žaidimo teisėjas

Žaidime dalyvauja teisėjas. Teisėjo funkcija yra supažindinti dalyvius su taisyklėmis, ginklais ir įranga, skelbti žaidimo pradžią ir pabaigą. Teisėjas dalyvaudamas žaidime, dalina patarimus, kontroliuoją tvarką, palaiko tempą ir gerą nuotaiką. Pabaigoje skelbia nugalėtojus.

Visi Laser Tag žaidimai miške vyksta pagal tam tikrą scenarijų. Žaidimo scenarijus arba misija – tai užduotis komandai, kurią reikia įvykdyti per sutartą laiką su tam tikru gyvybių ir amunicijos kiekiu. Nuo žaidimo scenarijaus priklauso ar žaidimas bus „vaikiškas“, ar „vyriškas“. Kaip taisyklė, vaikai mėgsta trumpus, aiškius ir daug fizinių jėgų reikalaujančius žaidimo scenarijus, tačiau jie sunkiai perpranta taktines užduotis, pavyzdžiui tuo pačiu metu ir pulti, ir gintis. Suaugusieji atvirkščiai, džiaugiasi vykdydami taktines misijas, kuriuose kuo mažiau bėgimo – tuo geriau. Žaidimo scenarijų įvairovė yra begalinė, į realybę miške galima perkelti bet kurią misiją iš populiariausių kompiuterinių FPS žaidimų (First-Person Shooter Games).

Kontrolinis taškas
(Domination box)

Žaidimo aikštelės viduryje stovi kontrolinis taškas. Kiekviena komanda savo aikštelės pusėje turi vaistinėlę, kurioje gali atsinaujinti gyvybes. Žaidimo tikslas – užimti kontrolinį tašką ir neleisti priešininkams įsibrauti į šią teritoriją. Šis žaidimas turi daug variacijų, galima žaisti ne su vienu, bet su trimis ir daugiau kontrolinių taškų. Partijos trukmė gali būti nuo 2 minučių iki 60 minučių.

Šturmas

Viena komanda įsitvirtina gerose gynybinėse pozicijose ir bando atlaikyti kitos komandos šturmą sutartą laiką, pavyzdžiui 15 minučių. Tai klasikinis scenarijus, galimos pačios įvairiausios šios misijos modifikacijos. Pavyzdžiui, gynėjai gali turėti ribotą gyvybių skaičių, o puolantys neribotus gyvybių pasipildymus.

Vėliavos (Capture the Flag)

Dvi komandos, dvi vėliavos. Kiekviena komanda savo aikštelės pusėje turi vaistinėlę, kurioje gali atsinaujinti gyvybes. Per 10-15 metrų nuo bazės - vaistinėlės kabo jų komandos vėliava. Žaidimo tikslas – perimti priešininkų komandos vėliavą ir ją pakabinti šalia savo komandos vėliavos. Vėliavas gali nešioti tik gyvi žaidėjai. Jei benešant vėliavą ištinka virtuali mirtis – vėliavą privalote mesti iš rankų ir palikti žūties vietoje. Žaidėjas gali nešti tik vieną vėliavą. Paprastas, klasikinis scenarijus, tačiau jei bus žaidžiama be komandos palaikymo, ši užduotis taps „mission impossible“.

Komandinio postas užėmimas

Žaidime dalyvauja dvi komandos. Kiekviena komanda turi savo komandinį postą. Komandiniai postai šiame žaidime atlieka ir vaistinėlių funkciją. Žaidimo tikslas - sunaikinti priešininkų komandinį postą jį sušaudant ir išsaugoti savo. Tai gi, reikės žaisti dviem frontais, organizuoti priešininkų bazės puolimą ir užtikrinti savo bazės gynybą. Galimos pačios įvairiausios šio scenarijaus modifikacijos. Pavyzdžiui, galima žaisti neribojant gyvybių pasipildymų arba galima nustatyti ribotą gyvybių pasipildymų skaičių visai komandai – pakeitimai minimalūs, bet jie privers pakeisti misijos įgyvendinimo strategiją iš esmės.

Bombos deaktyvavimas

Žaidime dalyvauja dvi komandos, teroristai ir kontra-teroristai. Teroristų tikslas detonuoti bombą, kontra-teroristų užduotis bombą nukenksminti suvedant teisingą deaktyvacijos kodą. Žaidimo trukmė pati įvairiausia, nuo 2 minučių iki kelių valandų, deaktyvacijos kodas gali būti nuo 1 iki 11 skaitmenų. Atspėjus teisingą skaičių iš deaktyvacijos kodo, jis pasilieka šviesti bombos ekrane. Surinkus neteisingą skaičių – visi atspėti skaičiai iš ekrano prapuola ir reikia iš naujo suvedinėti visą skaičių kombinaciją. Kontra – teroristai žaidime naudojasi neriboto papildymo vaistinėle, kuri randasi tolokai nuo bombos, vaistinėlė stacionari, jos nešiotis su savimi negalima. Teroristai savo komandoje turi MEDIKĄ, kuris gydo tik sužeistus teroristus. Svarbu - MEDIKAS mirusių teroristų atgaivinti negali!

Eraser

Lengvas, tvirtas ir kompatiškas ERASER tinka net patiems mažiausiems Laser Tag kovotojams. Patyrę žaidėjai vertina šį tagerį už tobulą svorio ir galios balansą.

 • Optimali šūvio distancija: iki 150 metrų
 • Svoris: 0,58 kg
 • Dydis: 33 cm
Laser Tag žaidimo įranga

MP-514 «CLASSIC»

Žanro klasika, masyvus ir pakankamai sunkus tageris, fiziškai ištvermingiems ir patyrusiems žaidėjams.

 • Optimali šūvio distancija: iki 220 metrų
 • Svoris: 2,5 kg
 • Dydis: 77 cm

MP-9 «FENIKS»

Lengvas ir efektyvus, tinkamas visoms žaidėjų grupėms. Mylimas vaikų ir gerbiamas patyrusių žaidėjų.

 • Optimali šūvio distancija: iki 300 metrų
 • Svoris: 0,78 kg
 • Dydis: 40 cm

AK-12LT

Žaidybinis komplektas yra išlengvinta kopija to paties pavadinimo kovinio šturmo automato. Puikus svorio ir galios santykis, neįtikėtinas šūvio nuotolis.

 • Optimali šūvio distancija: iki 250 metrų
 • Svoris: 1,14 kg
 • Dydis: 74 cm

Granatsvaidis su AK-12LT

Granatsvaidis yra integruotas į keletą АК-12LT tagerių. Granatsvaidis pagamintas iš aliuminio lydinio, jo svoris 1 kg.

 • Granatsvaidžio optimali šūvio distancija: 60 metrų
 • Granatsvaidžio kartu su АК-12LT bendras svoris: 2 kg
 • Dydis: 70 cm
Laser Tag žaidimo įranga

Kontrolinis taškas

Šio įrenginio veikimo principas pasiskolintas iš Call of Duty kompiuterinio žaidimo. Paleidus taiklų šūvį į kontrolinį tašką, jis pradeda šviesti jį užėmusios komandos spalva. Palaiko iki keturių komandų, galima nustatyti įvairias žaidimo partijos trukmes pradedant 2 minutėmis, ir baigiant 1 valanda. Priklausomai nuo scenarijaus ir tikslų, žaidime galima naudoti vieną ar daugiau kontrolinių taškų. Žaidimai su kontroliniu tašku yra labai aktyvūs ir reikalauja daug fizinių pastangų iš visų žaidėjų, bei komandinio darbo.

Laser Tag žaidimo įranga - command post

Komandinis postas

Komandinis postas naudojamas beveik visuose taktinių žaidimų scenarijuose. Išskirtinė šio įrenginio savybė – universalumas. Palaikomi 3 skirtingi žaidimo režimai – bazinė vaistinėlė, kontrolinis taškas, komandinis postas. Komandinio posto režime, komandų tikslas išsaugoti savo dėžę ir sunaikinti priešininkų dėžę ją sušaudant. Palaiko iki keturių komandų ir konfigūruojami visi parametrai (pataikymų skaičius sunaikinimui, gyvybių papildymų skaičius komandai ir daug kitų).

Laser Tag žaidimo įranga

MEDIC

Pavadinimas kalba pats už save, tai MEDIKAS, todėl su juo įprastai gydomi ir mirę, ir sužeisti žaidėjai. Bet šis įrenginys yra išmanaus tipo, todėl jis gali būti nustatytas gydyti tik sužeistus žaidėjus, o mirusių žaidėjų į žaidimą jis gali ir negrąžinti. Tai universalus prietaisas, todėl gali būti panaudotas patiems įvairiausiems scenarijams paįvairinti. Visi parametrai konfigūruojami.

SMART KIT 2.0

Faktiškai neribotos galimybės panaudoti šį prietaisą bet kokiame žaidimo scenarijuje, galima konfigūruoti visus parametrus ir nustatyti įvairius limitus ant HEALTH, AMUNITION ir ENERGY naudojimo. Pavyzdžiui, sunaikinus priešininkų vaistinėlę, bus sunaikinta priešininkų komandos AMUNITION ir ENERGY, bet liks minimalios HEALTH atsargos.

Laser Tag žaidimo įranga

Bomba CRATER

Šią Laser Tag bombą aktyvuoti ir deaktyvuoti gali tik gyvas žaidėjas. Nuspaudžiam raudoną mygtuką, po 3 sekundžių ekrane atsiranda užrašas FIRE ir tik po gyvo žaidėjo šūvio į bombą, prietaisas bus aktyvuotas arba deaktyvuotas. Laser Tag žaidimuose nėra vietos nesąžiningam elgesiu!

Laser Tag žaidimo įranga

Bomba su laikrodiniu mechanizmu

Aktyvuotą bombą galima nukenksminti atspėjus teisingą skaičių kombinaciją. Parinkus teisingą skaičių, jis pasilieka degti bombos ekrane. Konfigūruojami parametrai – deaktyvavimo kodą sudarančių skaitmenų kiekis ir žaidimo trukmė.

Kaip apsirengti ir kokia avalynė tinkamiausia žaidimui?

Apranga

Rengtis rekomenduotume maskuojančios spalvos drabužiais, kadangi pasipuošę ryškių spalvų apranga, būsite priešininkų komandai geriausiai matomas, lengviausias taikinys. Tinkama apranga bus tokia, kuri leis jums neišsiskirti iš aplinkos. Žaidimo metu teks daug judėti, dėl to rekomenduotume dėvėti drabužius tinkamus aktyviam laisvalaikiui. Vaikus renkite neperšiltai, nes vaikai po 15 minučių žaidimo pradeda skųstis, kad jiems karšta.

Avalynė

Nerekomenduojame žaisti avint šlepetes, basutes ir kitą atvirą avalynę, moteriški aukštakulniai taip pat visiškai netinkami šiam žaidimui. Avalynė bus patogi ta, kuri leis jums komfortiškai lakstyti po miško paklotę, brautis per krūmynus, šokinėti per nuvirtusius medžius ir pan. Žaidžiant miške, rekomenduojame avalynę aukštu aulu ir grubiu pado protektoriumi.

Apie orą

Mes nežinome koks bus oras Jūsų renginio dieną 🙂
Orų prognozes tikriname renginio dienos išvakarėse ir ne anksčiau!
Vadovaujamės meteo.lt valandinėmis prognozėmis.

Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Atvykite pasirengę ir nusiteikę žaisti miške bet kokiu oru.

Nei lietus, nei sniegas realiai neįtakoja pramogos kokybės. Jei bijote gamtos išdaigų, nesirinkite pramogų gamtoje!

Jei numatomas tolydus lietus ir daugiau kaip 1,5 mm kritulių per valandą, renginys gali būti perkeltas.

Žaidžiame visus metus iki -15 C. Žaidimas žiemą, gamtoje, apsnigtame miške - tikra pasaka!

Koks šūvio nuotolis?

Kai kurie tagerių modeliai gali taikliai šaudyti iki 500 metrų, dauguma bazinių tagerių taikliai šaudo nuo 130 iki 250 metrų distancijos.

Kaip registruojami taiklūs šūviai?

Taiklius šūvius registruoja elektronika, po virtualios mirties ginklas atsijungia be teisėjo įsikišimo.

Kur taikytis?

Taikytis reikia į raištį su davikliais dėvimą ant galvos. Šūvio spindulio skersmuo didėja kartu su distancija iki taikinio, ir gali siekti nuo 80cm iki 150cm. Todėl, jei priešininkas nuo Jūsų nutolęs per 100 metrų, užteks taikytis į krutinę, kad būtų užskaitytas tikslus šūvis. Iš pradžių tai atrodo neadekvatu, tačiau žaidėjai greitai pripranta prie šios ypatybės ir pradeda atitinkamai koreguoti savo veiksmus.

Ar girdimas šūvio garsas?

Šūvio garsas girdimas 15-20 metrų atstumu. Žaidžiant tamsoje arba prieblandoje papildomai matomi šūvio blyksniai paleisti iš tagerio. Tačiau jei žaidimas vyksta didesnėje erdvėje, kur atstumas tarp žaidėjų 50 metrų ar daugiau – tuomet žaidėjai turi būti pasiruošę atremti atakas iš bet kurios pusės. Dažna situacija, kai žaidėjas gauna tik savo tagerio pranešimą, kad jam „GAME OVER“ – jis dairosi, stebisi, bet taip ir nesupranta kas ir iš kur jį nukovė. Labai panašu į tikrus kovinius veiksmus, kai naudojami ginklai su garso slopintuvais. Tokiose situacijose labai padeda, kad tageriai jaučia netikslius pataikymus ir praneša apie juos skleisdami praskrendančių pro šalį kulkų garsą – tuomet žaidėjas žino, kad pats laikas keisti savo buvimo vietą.

Ar įmanomas sukčiavimas žaidimo metu?

Teoriškai apgauti elektroniką įmanoma, tačiau tai daugiau teorinė galimybė, nei praktikoje pasitaikantis reiškinys. Žaidimo statistikos patikrinimas dažnu atveju išsprendžia visus ginčus. Kadangi pataikymus fiksuoja tik ant galvos dėvima juosta su davikliais, pasitaiko atvejų, kad žaidėjai šaudo aklai, galvas paslėpę kaip stručiai – tačiau taip elgiasi tik naujokai, kurie dar nesuvokia, kad jei tave pastebėjo priešininkai, o tu nekeiti pozicijos – tai tu „miręs“. Be to, toks elgesys tikrai neliks nepastebėtas ir neįvertintas kartu žaidžiančiųjų, ir teisėjo.

Tai saugus žaidimas?

Laser Tag infraraudonasis spindulys nesukelia jokio skausmo, tad žaidėjams nereikia jokių apsaugų. Šį žaidimą gali drąsiai žaisti ir vaikai, ir moterys.

Kur žaidžiamas Laser Tag?

Žaidžiame gamtoje, miške – mūsų krašte tinkamų lazerių žaidimui vietų yra pakankamai. Vilniečiams pramoginius žaidimus dažniausiai organizuojame Sapieginės miškuose Antakalnyje. Mes esame mobilūs – galime atvykti į jūsų šventę, nesvarbu ar tai bus kaimo turizmo sodyba ar uždara įmonės teritorija. Laser Tag‘ą galima žaisti bet kur, kur yra erdvės aktyviai judėti ir slapstytis. Žaidimo teritorijos nereikia nei aptverti, nei sužymėti, nei dar kaip nors specialiai jos paruošti. Svarbiausia savo išvaizda ir elgesiu negąsdinti niekuo dėtų praeivių.

Ar žaidžiama blogu oru?

Vienintelis apribojimas labai stiprus lietus – nors įranga ir atspari drėgmei, tačiau povandeninei žūklei netinkama. Šaltis, sniegas ar karštis neįtakoja įrangos darbo. Žaidimai žiemą yra tokie pat įprasti, kaip ir žaidimai vasara.

Ar tai vieno scenarijaus žaidimas?

Laser Tag turi aibę galimų scenarijų, viskas priklauso tik nuo fantazijos. Programuoti galima daugybę parametrų – gyvybių skaičių, šūvio galingumą ir nuotolį, ginklo tipą, po tikslaus pataikymo atimamų gyvybių skaičių, šovinių kiekį pas žaidėją ir apkaboje, apkabos keitimo laiką ir t.t. Ir dar krūva papildomų aksesuarų minos, granatos, artefaktai ir anomalijos, kontroliniai taškai.

Ar žaidžiant Laser Tag juntamas kovų tikroviškumas (atitikimas realioms kovų situacijoms)?

Taip. Laser Tag yra vienas iš realistiškiausių tikros kovos manipuliatorių. Šūvio nuotolis, ginklų parametrų nustatymas, galimybė žaisti bet kokiu oru ir net naktį. Tiesa, net Lietuvos kariuomenė ne taip senai informavo visuomenę, kad pagaliau ir ji pradėjo naudoti Laser Tag įranga karinėms pratyboms, skaityti daugiau galite čia: https://miestopramogos.lt/laser-tag-technologijos-pagaliau-pasieke-ir-lietuvos-kariuomene/

Ar reikalinga speciali apranga žaidimui?

Ne. Laser Tag galima žaisti ir su trumpikėmis, ir su džinsais, su marškinėliais arba be jų – kaip tik jums patogiau, ir kaip linksmiau. Kiek išpurvinti bus drabužiai po žaidimo, dažniausiai priklauso ne nuo oro, o nuo žaidėjo kovojimo stiliaus.

Atsiliepimai

Super veikla komandai 🙂
Ausra Z.
Ausra Z.
Nerealūs įspūdžiai gamtoje. Švarų, ramų, patogų.
Tomasz K.
Tomasz K.
Vaikams patiko, veikla miške, gryname ore
Dovile V.
Dovile V.
Dėkui už puikią pramogą. Laser tag visiems žiauriai patiko!
Darius K.
Darius K.
Labai faina pramoga! Buvome suaugę ir vaikai - patiko visiems, net nelaksčiusiems su šautuvais. Daug juoko, energijos, geros emocijos ir laikas prašvilpė nepastebėtas. Pati pramoga, jos koordinatorius ir gebėjimas šmaikščiai ir lanksčiai reaguoti į esamą žaidimo situaciją - 5 iš 5.P.S. būtų gerai pasiskaičiuoti ir įsivertinti laiką, skirtą maistui ir pabuvimui po renginio. Mes to nepadarėme, tad užtrukome, todėl esame dėkingi, kad galėjome pabaigti, ką suplanavę. Žodžiu, dėkojam labai ir dar labiau rekomenduojame 🙂
Elena A.
Elena A.
Mes dalyvavome 4 kartą, ir supratome kad ,tai nepaskutinis. Vaikai grįžo namo pavargę, bet labai laimingi. Svečiai įvertino, kad pats geriausias Gimtadienis.
Sveta P.
Sveta P.
Šventėme vaiko gimtadienį. Visiems labai patiko. Smagus žaidimas bei puiki vieta. Rekomenduoju 100%.
Valentina T.
Valentina T.
Labai smagi pramoga, net ir mažesnieji 7-8 metų vaikai, prisijungus keliems tėveliams, puikiai sužaidė, patyrė nepamirštamų emocijų!
Ausra D.
Ausra D.
Nuostabi pramoga. Puikiai praleistas laikas.
Inga S.
Inga S.
Laba diena,Švente buvo kupina maloniu įspūdžiu visiems - ir vaikams, ir suaugusiems. Vaikai labiausiai džiaugėsi lakstydami su šautuvais miške, tie, kurie nedalyvavo žaidime nesitraukė nuo įspūdingo vaizdo į Neries pakrantė. Būtinai sugrįsime pas jus dar ir dar. Nuostabi pramoga, rekomenduoju 🙂
Olga K.
Olga K.
Šventėme mano 9 metų sūnaus gimtadienį. Mūsų laiku labai stipriai lijo, miške vaikai visi lakstė šlaput šlaputėliai..ir labai laimingi! Po žaidimo pikniko pavėsinėje besišildydami vaikai buvo tokie laimingi ir visi iki vieno kartojo, kad tokiam smagiam gimtadienyje dar nebuvo! Tad mano, kaip mamos, pergyvenimai dėl lietaus buvo visai bereikalingi. Dabar ir kiti vaikai užsimanė tokio pat gimtadienio 🙂 žaidėme ir mes, tėveliai, su vaikais, tai galiu pasakyti, kad tiek mes, tiek sūnus prisiminsim labai ilgam šį smagų gimtadienį - labai smagus, nenuobodus, suartinantis žaidimas. O gamta, vieta - nuostabi! Tiesiog atgaiva nuo vienodų vietų ir gimtadienių..Didžiausios rekomendacijos tiek suaugusiems, tiek vaikų gimtadieniams. Net gausus šaltas lietus visiškai nesugadino nei azarto, nei puikių įspūdžių - ant kiek smagu buvo 🙂
Ieva
Ieva
Buvo labai smagu! Vaikai užskaitė 100% �
Laima A.
Laima A.
Tobulai praleistas laikas.Super.
Ramunė I.
Ramunė I.
Dalyvaujame jau trečią kartą. Esame labai patenkinti. Vaikai džiaugsmingai pavargę, šventė pavyko nuostabiai. Drąsiai rekomenduoju, tikrai pramoga tobula ❤️Iki kitų susitikimų 😊
Inga S.
Inga S.
Nerealiai smagus žaidimas, super geras vedėjas ir labai gera aplinka. 🙂 rekomenduoju.
Dominyka K.
Dominyka K.
Labai fainas žaidimas. Šventėm vaiko 13-ąjį gimtadienį. Žaidimas skirtas ne tik vaikam, bet suaugusiema. Pas mus ne tik vaikai žaidė, bet kartu ir suaugę. Vaikai iš virtualaus žaidimo persikėlė į realų, o suaugę prisiminė vaikystės laikus. Ačiū Jums už nuostabų žaidimą.😘😊👍
Ana D.
Ana D.
Ačiū už puikų laiką! Išties puiki pramoga vaikų ir ne tik gimtadieniui. Vaikai liko labai patenkinti. Įdomus žaidimas, puikios emocijos. Ačiū už pagautas žaidėjų akimirkas ! Kartosim ir rekomenduojame !:)
Sėkmės Jums !
Beno mama
Kristina M.
Kristina M.
žiaurei geras žaidimas 😀
Paulius P.
Paulius P.
Puikiai praleistas laikas, patenkinti ir tėveliai, ir vaikai. Rekomenduoju!
Jurgita M.
Jurgita M.
Smagiai ir idomiai praleistas laikas!! Pramoga tinkanti tiek vaikams, tiek suaugusiems 😊 Manau tikrai dar sugrisime! Organizatoriams aciu uz malonu bendravima 😊
Renata B.
Renata B.
Labai sauniai praleidome laika, rekomenduoju
Darius R.
Darius R.
Puiki pramoga gamtoje. Patiko tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ačiū. Rekomenduoju.
Viktorija A.
Viktorija A.
Nuostabi pramoga! Patiko ir berniukam ir mergaitem! Labai rekomenduojam visiems!
Algirdas R.
Algirdas R.
Esame labai patenkinti, vaikai nerealiai laimingi. Džiaugiamės, kad pavyko atšvesti vienuolikmečio sūnaus gimtadienį su jumis. Keli jo draugau dalyvavo žaidime prieš tai ne vieną kartą, tačiau labai apsidžaugė, kai buvo pakviesti į šią pramogą dar kartą. Viskas buvo puiku. Visi laimingi.
Irina Č.
Irina Č.
Labai smagus gimtadienis buvo 🙂 Aciu
Dai V.
Dai V.
Puiki pramoga, nesutrukde net lietus, vaikai laimingi:)
Dovile K.
Dovile K.
Ačiū už šventę! Užskaitau 👍👍👍🤣 vaikams labai patiko 👍💪💪💪 dar grįšime 😉
Tomas A.
Tomas A.
Smagu praleisti laiką, kai geras oras
Kristupas M.
Kristupas M.
Puikiai atšventėme sūnaus 10-ąjį gimtadienį. Šeimininkas šaunus, vieta ir aplinka graži, švari ir "draugiška" visiems: ir mažiems, ir dideliems, ir gyvūnams. Buitiniai reikalai (WC, vanduo, elektra, stalai, suolai, palapinė) sutvarkyti. Kas nedalyvavo žaidime, puikiai laiką leido palapinėje ar ant pievelės.Pramoga tiko ir labai patiko nuo 6 iki 58 metų jubiliejaus dalyviams. Moterys "paėmė" visus geriausius titulus ne tik kovingumu, taiklumu, bet ir gudrumu!!! 🙂
Inga G
Inga G
Ačiūūū už nuostabią pramogą gamtoje. Vaikams labai patiko. O suaugusiems kaip, net trūksta žodžių 🙂 Ir, kai dar gali sumušti visus žaidimo rekordus :))) Rekomenduoju visiems!
Vaida B.
Vaida B.
Labai gera vieta praleisti laisvalaikį vasarą, ankstyvą rudenį arba vėlyvą pavasarį
Romas T.
Romas T.
Children get fun and return home happy
Kestutis G.
Kestutis G.
Jau keletą metų vaikų gimtadienius švenčiame Antakalnyje - žaidžia nuo mažiausio iki didžiausio! Puikiai praleistas laikas! Аčiū! <3 <3
Kristina B
Kristina B
Žaidimas super!Buvo labaj smagu.Vaikai labai patenkinti.Ačiu.
Tatjana K.
Tatjana K.
Gimtadienis buvo puikus, vaikams labai patiko:) Ačiū instruktoriui Justui, už puikiai organizuotą šventę.
Virginija N.
Virginija N.
Vaikams labai patiko, nors ir sušlapo visiškai.
Justė P.
Justė P.
Mes čia jau antrus metus 🙂 Super patiko! Dar pernai atšventusi savo 11 gimtadienį dukra iškart pasakė, kad kitąmet vėl čia nori. Tad ir sugrįžome su didesniu būriu vaikų. Šiek tiek įbrėžimų, šiek tiek žaizdų - štai kaip reikia kovoti, vaikai nesiskundė, neverkė, išsilakstė, o po to gėrė gėrė ir valgė kaip besočiai, štai ką daro geras žaidimas 😉 Rekomenduojame išbandyti ir vaikams, ir suaugusiems.
Egle D.
Egle D.
Puiki ir pramoga, ir vieta švenčiant vaikų gimtadienius ar kitas šventes, grynas oras ir be galo didelis azartas. Dešimtąjį Luko gimtadienį šventę draugai miške dūko, šėlo ir iš laimės visi tiesiog švytėjo. „Tai pats nuostabiausias gimtadienis!!!“, „Čia žymiai geriau nei sėdėti prie kompiuterio!!!“, „Aš irgi noriu tokio gimtadienio!!!“, ir dar daug džiugių emocijų...
Mes esame labai sužavėti, o vaikai be galo laimingi, nes tiek ir tokių įspūdžių dar nėra patyrę. Tikrai labai džiaugiamės, kad yra ši nuostabi LASER TAG pramoga. Nuoširdžiai dėkojame gerb. Audriui už skirtą dėmesį, profesionalų aptarnavimą ir linkime kuo didžiausios sėkmės! Inga
Inga Č.
Inga Č.
Puiki pramoga gryname ore!Ačiū!
Laura U.
Laura U.
Super pramoga!!! Kartojam penktus metus iš eilės. Daug azarto ir emocijų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Grįžom pavargę ir laimingi😄
Agne M.
Agne M.
Saunus, linksmas labai energingas... tobulas gimtadienis mergaitei 10 metu, ir tevams ���. Blogas oras tikrai ne kliutis, o tiek kurie issigando siandienos lietaus pavydekit ���. musu puikiai praleisto laiko... AČIŪ Justui ����
Loreta J.
Loreta J.
Nuostabi ir be galo graži vieta, pramoga labai patiko tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nors visi grįžo šlaput šlaputėliai, bet pilni įspūdžių ir teigiamų emocijų. Turėjome ir tokių, kurie prieš atvažiuojant buvo nusiteikę gan skeptiškai, bet žaidimas labai įtraukė ir po jo visiškai pakeitė nuomonę, jau planuoja čia atvažiuoti kitąkart. Mes irgi tikimės dar ne vienąkart sugrįžti. Ačiū už puikią šventę!
Monika V.
Monika V.
Šią pramogą vaiko gimtadieniui pasirinkome du metus iš eilės, puikus sprendimas pradedant nuo mokyklinio amžiaus be viršutinės amžiaus ribos 😊 Saidžiuose prie Neries labai graži gamta, erdvi pavėsinė ir viskas ko reikia šventei lauke, vaikams yra kur pasikarstyti, o žaidimo vieta miške saugi, kalvota, erdvi lakstymui. Kaina labai optimali, šeimininkas suteikia daug informacijos.
Dovilė U.
Dovilė U.
Neisdildomi ispudziai, pirma karta suzaidus neimanoma sustot! Sveikas iprotis!
Deividas B.
Deividas B.
Labai didelis aciu uz surengta svente vaikams.Tiek emociju pas vaikus as dar nemaciau po gimtadienio!
Violeta L.
Violeta L.
Labai smagi pramoga, fantastiško grožio vieta. Patenkinti liks tiek maži, tiek dideli.
Alina B.
Alina B.
Labai patiko. Šventėme dukters aštuntąjį gimtadienį. Visi vaikai pilni įspūdžių. Duktė sakė, kad dar kartą norėtų. Smagi pramoga ir suaugusiems ;)Po šaudynių dar ir rezultatai pateikiami kiekvieno. Labai smagu 😀
Donata D.
Donata D.
Ačiū už puikų gimtadienį. Ir vaikai, ir tėvai labai patenkinti. Pramoga tinka tikrai ne tik vaikams. Smagu buvo sudalyvaut ir tėvams 🙂 Tikrai rekomenduoju!
Agnė K.
Agnė K.
Viskas super, žaidimas žiemą taip pat. Sportas nerealus. Rekomenduoju visiems, tiek dideliems, tiek mažiems! Nors žaidėjai buvo įvairaus amžiaus ir su mažaisiais žaidėjais galvota, kad bus sunku, bet butent patys mažiausieji greičiausiai įsisavino žaidimo taisykles ir aišku laimėjo prieš "dičkius". 🙂🙂🙂 Visiems Valiooo!
Jolita A.
Jolita A.
Sveiki2021 08 22 sventėme vaiko gimtadieniKarine tema mums labai aktuali, tai 9-ojo gimtadienio proga pasirinkome Laser Tag'us.Liko patenkinti net suauge vyrai (kurie, tiesa sakant, nenoriai ejo paskui savo atžalas i musio lauka) :)Puikiai praleidome laika (kai kurie tevai net prisimene kario tarnyboje igytus igudzius) :)Aciu Audriui uz pramoga, uz puikia vieta svesti gimtadieni, uz malonu nuovargi ir puikiai praleista laika!Vitalij
Vitalij K.
Vitalij K.
Super praleistas laikas. Vaikams (10 metų) labai patiko. Tikrai kartosime!!!
Aurelijus F.
Aurelijus F.
Labai patiko vaikam pramogos.
Asta Z.
Asta Z.
Gimtadienį organizavome paskutinėmis vasario dienomis, todėl galvojome apie orus. Tačiau viskas praėjo labai šauniai: tiek suaugę, tiek vaikai sukaito bėgiodami žaidimo metu, o vėliau ilsėjomės prie laužo, tortą ragavome šildomoje palapinėje. Suaugę, kurie nedalyvavo žaidime, galėjo pasivaikščioti vaizdingu Saidės pažintiniu taku. Todėl visi liko su pačiais geriausiai įspūdžiais. Rekomenduoju paties įvairiausio amžiaus žmonėms:) Grynas oras, vaizdinga vietovė, aktyvus žaidimas – visus atpalaidavo 🙂
Lina B.
Lina B.
Puikus laikas, geros emocijos ir nuostabūs įspudžiai po gimtadienio. Vaikams labai labai patiko!!! Ačiū už puikiai ir labai sklndžiai suorganizuotà laikà. Rekomenduoju visiems kas dar nemėginote!
Indrė K.
Indrė K.
Vaikams labai patiko, nes organizatorius puikiai sukūrė žaidimą ir jį valdė, palaikė gerą gimtadienio nuotaiką. Visi buvome gerai nusiteikę ir likome patenkinti šia pramoga.
Danute
Danute
Puiku! 👍Rekomenduoju.
Beata A.
Beata A.
Puiki pramoga vaikams lauke
Irena
Irena
Šventėme mano gimtadienį, tiek man tiek draugams labai patiko tarpusavyje pasišaudyt ir pabėgiot. Visi grįžome pasikrovę įspūdžiais. Labai rekomenduoju ir suaugusiems, kurie mėgsta pajudėt 🙂
Aureja S.
Aureja S.
Superinė pramoga vaikams. Emocijos tiesiog liejosi per kraštus. Didelis AČIŪ instruktoriui Justui už puikiai praleistą laiką ir puikias nuotraukas.
Renata S.
Renata S.
Vaikai atsisveikino taip: "Ačiū, kad pakvietėt, buvo žiauriai smagu". Rekomenduojame.
Ramunė G.
Ramunė G.
Šventėme gimtadienį su devynmečiais, tačiau kadangi šiek tiek pritrūkome gimtadienio dalyvių, dalyvavo ir keli tėčiai. Spėkit, kam labiausiai patiko lakstyt po mišką? 😀 nuostabi pramoga labai gražioje vietoje, visi pavargę ir patenkinti. Mes nebuvome išsiaiškinę iki galo, tačiau ateities kartoms atkreipiam dėmesį, kad pati žaidimo vieta yra šiek tiek nutolusi nuo pavėsinės, todėl į žaidimo vietą reikės nusinešti vandens atsigerti (ir jo reikės daugiau, nes ojoj, kaip nusilakstoma 🙂 )Sėkmės ir neabejoju, kad atlėksim dar kartą 🙂
Donata D.
Donata D.
Puikiai suorganizuota pramoga. Tinkama visais metų laikais. Tiko ir patiko tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ačiū organizatoriams!
Kristina L.
Kristina L.
labai patiko. ir vaikams, ir paaugliams.
Marija R.
Marija R.
Domino pizza>>>
Marcincow 6.
Marcincow 6.
Tikrai verta sudalyvauti. Tiems kas miegsta aktyviai leisti laika
Darius P.
Darius P.
Nuostabiai atšventėme sūnaus gimtadienį. Vaikams labai patiko, daug įspūdzių, emocijos liejosi per kraštus. Dvi valandos praėjo nepastebėtai. Suagusieji suprato, kad ir jie dar nori pažaisti😀
Kristina K.
Kristina K.
Labai smagi gimtadienio pramoga! Patiko visiems ir vaikams ir tėvams, smagu kad veliau atsiunčia žaidimo rezultatus galima prisiminti, aptarti 🤗 vasaros laikotarpiu būtinai turėkite apsaugas nuo uodų 🙈 vieta, gamta nuostabi, šeimininkas labai konkretus ir paslaugus. Didžiausios rekomendacijos! 🤗
Gabrielė K.
Gabrielė K.
101proc rekomenduojame. Vaikam labai patiko, grįžo pilni įspūdžių, laimingi ir pavargę. Sakė, 100 kartų idomiau žaisti lauke, nei patalpoje. Instruktorius irgi nerealius, puikiai suvaldė didelę chebrą. Ačiū
Ingrida C.
Ingrida C.
Organizavau pramogą kolegoms. Nuostabu, kad vos ne miesto centre yra tokia pramoga. Organizatoriai tikri šaunuoliai, scenarijų kaita, taktiniai patarimai ir t.t, kad tik visiems būtų smagu. Dvi valandos pralėkė kaip mirksnis, vakaro vinimi tapo pateikta statistika. Keli kolegos gaus Commando ir Kamikadze pravardes. Rekomenduoju!
Laura I.
Laura I.
Labai patiko vaikai ir tėveliai žaidimu labai patenkinti grižo namo su gaug emocijų.
Anżelika S
Anżelika S
Superinė vieta, puiki organizacija, auksčiausios kokybės aparatūta. Šauni poilsio zona. 100% rekomenduoju, geriau uz betkokias uzdaras lazerių erdves
i8 A.
i8 A.
Labai smagus žaidimas! Šventėm vaiko 8-ąjį gimtadienį. Nors buvo šalta žiemos diena, bet nesušalom ir laikas pralekė akimirksniu. Vieta ir visi patogumai Saidžiuose - 10 balų! Rekomenduojam būtinai žaisti kartu ir tėvams 🙂
Rasa P.
Rasa P.
Laikas prabėgo nepastebimai, dviejų valandų per mažai 🤪
Arūnas U.
Arūnas U.
Vaikai liko sužavėti 100%! Ačiū Jums už puikią pramogą, tikrai dar sugrįšime! Labai rekomenduoju!!!
Irina K.
Irina K.
Ačiū už emocijas ir puikiai praleistą laiką! Buvo tiesiog puiku:)
Edita B.
Edita B.
Very interesting for children. Perfect!
Gintare I.
Gintare I.
Su miestopramogos.lt šventėme jau ketvirtą gimtadienį ir Saidės pažintinio tako lokacija niekada nenuvylė - saulėtą orą spalio pradžioje mums, matyt, užsako organizatoriai, o mums belieka pasirūpinti vaišėmis ir gera nuotaika. Vaikai būna pilni įspūdžių, o tėvai puikiai praleidžia laiką besišnekučiuodami gamtoje ant upės kranto arba pasivaikščiodami Saidės pažintiniu taku. Puikus laikas švenčiant gamtoje!
Rasa P.
Rasa P.
Pramoga vaikams laaabai patiko. "Tai geriausi ekskursija".
Asta V.
Asta V.
Buvo nuostabi šventė. Dėkojam už tai, ką darot. Matėsi iš vaikų, kad visi užsivedę. Sūnus dėkoja už puikų vadovavimą.
Aina P
Aina P
Puiki pramoga kompanijai ar vaikų gimtadienio šventimui. Po pramogos visi smagiai nusiteikę ir nusikalę! Aktyvus poilsis miške. Kovų koordinatorius superinis, aktyviai imasi koreaguoti komandų sudėtis, kad šventė neapkarstų "varant į vienus vartus". Įvairūs taktiniai scenarijai. Sūnus ir kompanjonai liko labai patenkinti ir visą kelią namo dalinosi įspūdžiais. Po visko padaroma šūvių, jų rezultatyvumo it kt statistika, reitingai su įvairiomis nominacijomis. Labai rekomenduoju! Svarbiausia atsivežti pakankami vandens, jei karšta, atsigerti ir nusiprausti po kovų😁😁
Tomas J.
Tomas J.
Puiki pramoga:) Švetėme dukros 12 gimtadienį, žaidimas buvo įtraukiantis, gražioje vietoje prie Saidės pažintinio tako ir Neries. Po žaidimo labai smagiai pristatė rezultatus ir paskelbė nugalėjusia komanda
Dalia G.
Dalia G.
Labai įdomi pramoga ir malonūs organizatoriai
Dijus C.
Dijus C.
Užsakėme lazer tag žaidimą dukros 13-tam gimtadieniui. Puikiai praleido laiką, vaikai buvo labai patenkinti žaidimu. Ačiū!
Lina B.
Lina B.
Labai smagus laikas, rekomenduojam su lyginiu skaičiumi žmonių atvažiuoti, bet mes žaidėm 3v4, vis tiek buvo labai įdomu.
Andrius K.
Andrius K.
11-as dukros gimtadienis – vaikai sužavėti! Labai vaizdinga vietovė Saidžiuose, jei tėvai patys ir nežaidžia, puiki proga pabūti gamtoje! Ačiū už puikią šventę!
Alvilė R.
Alvilė R.
Visi grįžo laimingi ir pilni įspūdžių!
Rimvydas Š.
Rimvydas Š.
Tai nuostabus žaidimas, kuris suburia visus į vieną komandą!
Labai didelis ačiū!
Diana K.
Diana K.
Puikiai praleidome laikà, tiek tėvai tiek vaikai.
Asta E.
Asta E.
Labai patiko!
Matas S.
Matas S.
Labai šauni pramoga! Vaikams liko dideli įspūdžiai! Rekomenduojam!
Nastė A.
Nastė A.
Vaikų bendras vertinimas - 10 iš 10. Nors lauke ir žiema, vaikai nesušalo, puikiai praleido laiką.
Simona P.
Simona P.
Puiki pramuoga ne tik vaikams, bet ir suagusiems! Organizatoriai pasirupino net palapine jei oro salygos pasikeistu i blogesne puse. Puiku! Rekomenduoju.
Dima S.
Dima S.
Nuoširdžiausias AČIŪ! Puiki pramoga su puikiu organizavimu 🙂
Julija
Julija
Nuostabi idėja ir vieta gimtadieniui�patiko visiems ir vaikams, ir suaugusiems�vaikai lauke tiesiog švytėjo ir šėlo. Instruktorius Justas nuostabus, nuostabiai suvalde didelį būrį vaikų. Ačiū jums labai�
Asta K.
Asta K.
Я тут был и здесь очень круто!!!🖒🖒🖒🖒🖒����������
Sava M.
Sava M.
Viskas puiku. Vaikai pilni įspūdžių, išsilakstę ir laimingi. Jeigu švęsti gimtadienį, galėtų būti daugiau infrastruktūros. Stalai yra, tačiau nėra suoliukų, wc.
Andrius U.
Andrius U.
Puiki pramoga nuostabiame gamtos kampelyje. Visi vaikai išsilakstę gryname ore, laimingi ir pilni įspūdžių. Ačiū šauniai komandai už gerą ir operatyvų organizavimą.
Edita S.
Edita S.
Ačiū už nuostabią gimtadienio šventę. Labai patiko instruktorius Justas, kuris puikiai valdo vaikų būrį ir sugeba jiems išaiškinti žaidimo subtilybes. Vieta fantastiška, įranga taip pat. Žaidimas tikrai skirtas ne tik vaikams, suaugusieji negalėjo ramiai žiūrėti, kas išėjo pagalbon, o kas garsiai bandė paaiškinti žaidimo strategiją. Nieko nėra geriau, už vaikų žodžius: "Tai buvo pats fantastiškiausias gimtadienis!!!" Jūs šaunuoliai! Jurgita
Jurgita Ž.
Jurgita Ž.
Ačiū už nepakartojamas gimtadienio akimirkas, vaikai labai laimingi!Užsakėme pramogą pas Jus jau antrą kartą ir manau, kad dar vistiek ne paskutinį!Sėkmės Jums ir iki!
dzenita K.
dzenita K.
Pramoga - puiki ir smagi. Vaikai liko laimingi ir pilni emocijų. Smagu buvo ir tėveliams 🙂 Gal tik pritruko suoliukų, kur galima būtų prisėsti laukiant vaikų.
Ačiū už smagią pramogą!
Asta T.
Asta T.
Gimtadienis antrus metus is eiles ir tobulai! Aciu Justui ir visam nematomam kolektyvui!�
Kristina B.
Kristina B.
Vaikai žaidė ypatingai karštą dieną, nors ir pavargo, bet visi liko labai laimingi. Dar kelias dienas šnekėjo kaip smagiai praleido gimtadienį. O Rapolas sakė būtinai norės ir aštuntąjį gimtadienį taip pažymėti. Puiki ir organizacija, ir instruktorius, ir žaidimo vieta miške. Ačiū už puikias emocijas.
Vaidotas K.
Vaidotas K.
Super pramoga! Miškas, grynas oras, liuks instruktorius.Vaikai laimingi, pilni emocijų.Vaikai sakė Norės daaaaaaaaaaaar:)
Jurgita J.
Jurgita J.
Pats geriausias gimtadienis!Vaikai buvo labai laimingi ir patenkinti!
Yuliia M.
Yuliia M.
Ačiū už smagų 12ą Jorio gimtadienį. Labai patiko- tiek vaikams, tiek tėveliams. Mielai pakartotume 🙂
Asta K.
Asta K.
Mes sventem vaiku 6-aji gimtadieni. Buvo zaidejai nuo 3 iki 60 metu ��� deka Justo gimtadienis ipudingas. Visi laimingi kupini sypsenu. Netrukde net kalbos barjeras. Butinai apsilankysim dar. Aciu jums
Jekaterina M.
Jekaterina M.
Nuostabi pramoga ir vaikams ir suaugusiems.
Olga V.
Olga V.
Labaigera pramoga ir tėvams ir vaikams. Visi mano draugai sake kad jiems labai patiko
Donatas K.
Donatas K.
Nuostabi vieta ir puikios pramogos. Sūnus šventė 10-ąjį gimtadienį, grįžęs įvertino 11 balų iš 10 😁👌Tikrai dar sugrįšime, ačiū.
Neringa D.
Neringa D.
Dėkojam už gražią gimtadienio šventę.Viskas puikiai suorganizuota, esam pilni kuo geriausių įspūdžių. Tikrai rekomenduoju švęsti gimtadienius čia.
Dalia K.
Dalia K.
Jau antrą kartą švenčiam vaikų gimtadienius, nes labai faina. O dar viskas vyksta gryname ore. Super!!!
Vaidmantas N.
Vaidmantas N.
Puikiai praleistas laikas. Tikrai pasinaudosime Jusu paslaugomis dar ne karta ir ne tik vaikams
Viktorija I.
Viktorija I.
Labai patiko pramoga Saidžiuose. Žaidė mergaitės 12-15 metų, jos buvo sužavėtos.
Inga G.
Inga G.
Nuostabi veikla vaikams gamtoje.
Jolanta T.
Jolanta T.
žaidėm liepos 16 diena- vaikams labai patiko 💯 Graži tvarkinga vieta !
kristina S.
kristina S.
Ačiū už puikią organizaciją.
Ana L.
Ana L.
Puiki veikla
Vijoleta V.
Vijoleta V.
Labai patiko ši pramoga gamtoje! Puikus žaidimas, puiki vieta, malonūs šeimininkai.
Marlena B.
Marlena B.
Dekui uz nerealiai smagu musu berniuko gimtadieni! Vaikai liko be galo suzaveti pramoga, ne pats geriausias oras buvo ne motais:)
Alina P.
Alina P.
Labai patiko gimtadienio svente!
Justas saunuolis, dalyvavom jau ne pirmam gimtadieni ir viskas tikrai labai gerai!
Is pasiulymu tai - tobulinti infrastruktura 🙂 gal pavesine su sienute nuo vejo, siuksliu konteineriuka, bet siaip viskas gerai, vaikai patenkinti, o tai svarbiausia
Dar karta aciu
Rekomenduojam
Dainius
Dainius P.
Dainius P.
Labai smagi pramoga. Dvi valandos ištisinio veiksmo - puiki proga nuvaryti vaikus nuo kojų. Visiems labai patiko. Net patiems mažiausiems.
Miglė
Miglė
Tai puiki pramoga vaikams laiko praleidimui. Teigiamos emocijos, azartas, komandinis darbas ir fizinis išsikrovimas!
Kristina B.
Kristina B.
Su kolegomis puikiai praleidome laiką pasirinkę LaserTag pramogą. Buvo puikus teambuilding'as. Nors ir kojų nepavilkome dar ir sekančią dieną, bet paliktos emocijos buvo nerealios. 🙂 Ačiū Jums!
Renata G.
Renata G.
Nuoširdžiai rekomenduoju! Šventėm 12-ąjį sūnaus gimtadienį. Vaikinai po 2 val. lakstymo, apgailestavo, kad viskas taip greitai baigėsi, visi liko tiesiog sužavėti. Atskiri komplimentai žaidimo vedėjui, kuris puikiai moderavo žaidimą. Pramoga puikiai tinkanti tikrai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.
Simona S.
Simona S.
Puikiai viskas organizuota, labai graži vieta ir gerai praleistas laikas!
Jurius P.
Jurius P.
Smagi pramoga gamtoje
Ieva O.
Ieva O.
Nuostabi vieta ir pramoga ir vaikams ir suaugusiems
Lina B.
Lina B.
Labai smagi pramoga tiek suaugusiems tiek vaikams 🙂 Apie Justa taip pat tik geriausi atsiliepimai, beliko rasti kita proga ir atvykti dar kart 🙂
Neringa O.
Neringa O.
Vaikams labai patiko pramoga, smagu, kad yra pavėsinė, vieta prie upės - nuostabi, tvarkinga. Ačiū !
Saule J.
Saule J.
Gimtadienį Saidžiuose atšventėme nerealiai: be galo profesionalus organizavimas, fantastiška aplinka ir kokybiški šautuvai,
tikrai rekomenduoju!
Viktorija S.
Viktorija S.
Ačiū instruktoriui Justinui už kantrybę su tėvais ir nuostabius paaiškinimus vaikams. Veiksmo vieta (miškas, išraustas apkasais kalnas) yra tinkama idealiai. Vienąkąrt sudalyvavęs mano 10-metis norėjo pakartot ir sakė, kad 3 kartą būtų dar geriau 🙂 Tie, kas mėgsta aktyvias pramogas ir azartiškas veiklas - būtinai išbandykit.
Giedrė G.
Giedrė G.
Labai gera pramoga,visi liko patenkinti nors ir pavarge.Butinai sugrisim.
Nijolia N.
Nijolia N.
Buvo labai sunku (ypač tėveliams), bet be proto smagu! 😁 Svečiai jau rimtai svarsto apie lazerius savo šventėse (atrodo, dar teks ne kartą palakstyti) 😅
sandra S.
sandra S.
Amazing place !!!! 🙂 Tikrai labai puiki vieta įdomiai praleisti laika 🙂
Andrew R.
Andrew R.
Gimtadienį atšventėm super! Dalintis įspūdžiais ir nagrinėti rezultatus baigėme jau po vidurnakčio. 🙂 Labai gražus kalvotas miškas su senais apkasais, tvarkinga, erdvi aikštelė vaišėms ir šventės pratęsimui. Ačiū "Miesto pramogų" komandai už aiškią ir išsamią informaciją apie būsimą žaidimą ir jo vietą, o instruktoriui Justinui už kantrybę su "kariais" ir humoro jausmą.
Eglė C.
Eglė C.
Rekomenduojam!!! Sese, brolis ir ju draugai liko sužavėti! Pasak ju, viskas patiko, viskas buvo ziauriai gerai ir labai linksma! :)) Tad dekojam uz šaunia pramoga!
Indre M.
Indre M.
Labai puikiai atšventėm Dovydo gimtadienį.;)Instruktorius suvaldė vaikus,jiems žaidimas patiko ir smagiai aptarėm rezultatus;)
Kristina L.
Kristina L.
Žaidimas kurį norisi žaisti dar ir dar ! Puikus kolektyvas ir profesionalus darbas ! Keep on going !
Vitalius V.
Vitalius V.
Super pramoga!🎉🥳✌️ Šventėme gimtadienį, visi vaikai buvo patenkinti aktyviu žaidimu, daug įspūdžių, daug juoko ir didelis noras švęsti gimtadienį su jumis kitais metais! Ačiū Jums ir didelis ačiū instruktoriui 🥳✌️
Kripe S.
Kripe S.
Nuostabi pramoga ir vieta vaikù gimtadieniams. Grynas oras, tobula organizacija. Ačiū ir iki kitú kartú !
Rūta Š.
Rūta Š.
Buvo beprotiskai smagu, puiki cardio treniruote ir pasibuvimas gamtoj. Rekomenduojuuuu ir patys dar grisim:)
Marija S.
Marija S.
Puiki pramoga mėgstantiems aktyviai leisti laiką gryname ore. Vaikai pilni įspūdžių ir laimingi. Ačiū, viskas buvo puikiai suorganizuota!
Inesa D.
Inesa D.
Puiki pramoga gamtoje. Vaikai grįžo pavargę ir laimingi. Tiko ir keturmečiui ir keturiasdešimtmečiui 🙂
Einoras C.
Einoras C.
Puiki pramoga ne tik vaikams:) Nuostabus instruktorius Justinas, nerealiai bendraujantis su vaikais. Gamta, miškas, azartas - viskas, ko reikia vaiko gimtadieniui. Labai patiko, tikimės dar ne kartą sugrįžti ir būtinai rekomenduosim kitiems! Sėkmės! Rasa
Rasa A.
Rasa A.
Dar kartą puikiai praleistas laikas.
Eugenijus M.
Eugenijus M.
Džiaugiamės su vaikais atradę šią puikią pramogą. Nuostabus instruktorius, komandinis žaidimas, orientacija aplinkoje, susikoncentravimas, linksmos vaikų emocijos- LASER TAG yra jėga!!!!
Lijana G.
Lijana G.
Gimtadienio siautėjimas praėjo puikiai. Labai patiko, kad viskas puikiai organizuota, organizatoriai lengvai randa kalbą su savo auditorija:), atsiuntė net rezultatus ir nuotraukas.Vaikai buvo laimingi!
Kotryna V.
Kotryna V.
Labai smagiai praleidom laiką. Išsiaiškinom, kiek komandiski esam. Puiki alternatyva sporto klubui. Manau, dar susitiksim pašaudyti. Tikrai rekomenduoju!
Diana A Ž.
Diana A Ž.
Puiki pramoga, visiems labai patiko, rekomenduoju 100%!
Giedre B.
Giedre B.
Sūnus gal keturis kartus dalyvavo šioje pramogoje pas draugus, ir pats savo gimtadienį norėjo švęsti būtent Laser Tag - niekaip neatsibosta - puiki pramoga. Tėčiai mielai įsitraukia, tad laimingi tiek maži, tiek dideli. Saidžiuose patogesnė infrastruktūra: palapinė, apšvietimas, wc, kepsninė - jei šventes norite švęsti gamtoje - ši vieta puikus pasirinkimas.
Mante P.
Mante P.
Nuostabi pramoga. Vaikai liko be galo sužavėti ir gerai nuvargę🙂
Andželika S.
Andželika S.
Labai geras gimtadienis!
Vietovė su tikrais apkasais! - įdomu, kurių laikų apkasai?
Po šaudynių - nebloga vieta piknykui su ugnele, dešrelėmis ir arbata
Ačiū instruktoriui Justinui už žaidimo organizavimą ir koordinavimą
ir maži, ir dideli patenkinti!
Rolandas J.
Rolandas J.
Šauni idėja aktyviam vaiko gimtadieniui ! Vaikams labai tiko ir patiko :). Dėkui už puikiai pravestą renginį. Rekomenduoju.
Ingrida Petkūnaitė R.
Ingrida Petkūnaitė R.
Labai puikus žaidimas, vaikai išsidūko ir dar gryname ore! Puikus gimtadienio šventimo būdas lauke!
Ieva S.
Ieva S.
Rekomenduojame šią pramogą vaikams. 11 gimtadienio šventėje dalyvavę vaikai, sakė, kad buvo sužavėti! Labai visiems: ir mergaitėms ir berniukams patiko! Grįžo linksmi ir pavargę 🙂
ramune Z.
ramune Z.
Puiki pramoga,vaikai buvo euforijoje.Rekomenduoju.Viskas buvo super!.Ačiū organizatoriams 😀
Renata V.
Renata V.
Puiki vieta švęsti vaikų gimtadienį gryname ore ir su dideliu azartu. Instruktorius Justinas puikiai atliko savo darbą. Kadangi buvo lietaus rizika, jis mikliai pastatė palapinę. Labai gerai įtraukė vaikus, nepuolė visų žaidimo subtilybių aiškinti iš anksto, įtaigiai paaiškindavo jiems pabandžius per žaidimo pertraukėles. Visus pagavo azartas. Aršus mūšis tęsėsi apie 1,5 val., visi dalyviai aktyviai kovojo ir rimtai pavargo, todėl žaidimo nebuvo per mažai. Po to visi smagiai stiprinosi užkandžiais gryname ore. Puikus gimtadienis gryname ore.
Rima S.
Rima S.
Labai nusisekęs paauglių gimtadienis, net ir audringu oru, pramoga garantuota. Ačiū!
Daina K.
Daina K.
Nuostabi vieta, daug erdvės, lauko arena įdomi, kalvota, pats vadovas Audrius charizmatiškas, atsidavęs, įdomiai pateikia užduotis, dar įdomiau analizuoja rezultatus. Išbandėme Antakalnyje ir Saidėje. Tai visi nubalsavo už Saidę. Tikrai rekomenduojame ir šiomis karantino sąlygomis saugu. Mamas papirko kraštovaizdis, upės tėkmė, šeimininko atidumas, rūpestis. Grįžome laimingi ir patenkinti.
Jūratė M.
Jūratė M.
Labai smagi pramoga vaikams ir suaugusiems. Takrinis žaidimas, laikas gamtoje. Šventėme 10 m gimtadienį, labai patiko
Rasa Mizaraitė I.
Rasa Mizaraitė I.
Gerai atšvęstas vaikų gimtadienis, pramoga puikia tiko 15-16m. vaikams. Murzini, pavargę, bet spindintis iš laimės ir adrenalino pertekliaus 🙂 Tikrai kartosim mažą nuotykį kuris leidžia ištrūkti iš kasdienybės.
Oksana R.
Oksana R.
Šią pramogą sūnus renkasi jau ne pirmą kartą. Puiki pramoga paaugliams. Visi liko patenkinti. Šaunūs vadovai. Dėkojame už smagiai praleistą laiką.
Vilma Ž.
Vilma Ž.
Puiki pramoga! Ačiū už puikų 9-ąjį gimtadienį 😉
Mante S.
Mante S.
Kaip visada - super ! Jau ne pirmą kartą švenčiam. Vaikams labai patiko bombos žaidimas
Viktorija G.
Viktorija G.
Nice place for family's celebration or party
Cronopio D.
Cronopio D.
Šventėme 8-tąjį gimtadienį, buvo nerealiai smagu, vaikams labai patiko🙂 Visi 15 žaidėjų grįžo pavargę, bet laimingi, teks grįžti dar kartą🙂
Aurelija P.
Aurelija P.
Organizavome motyvacinę išvyką mokyklos penktokams. Viskas pavyko puikiai! Organizacija, informacija, priežiūra-viskas 10 balų! Vaikų ir mokytojų emocijos-1000000 balų 😁 ačiū!
Edita G.
Edita G.
Nereali vieta!!! Iki šiol galvojau, kad nemėgstu karinių žaidimų!!! Va jė kaip klydau!!! Noriu kartoti kuo greičiau!!!
Jolanta G.
Jolanta G.
Puiki pramoga ir puikus organizatoriai. Labai geri ispūdžiai iš vaikų gimtadienio.
Dalius D.
Dalius D.
Puiki vieta ir begalo smagi pramoga! Vaikams labai patiko, tikrai rekomenduoju visiems 🙂
Viktorija J.
Viktorija J.
Visi labai patenkinti ir laimingi. Rekomenduojame!!!
Karolina B.
Karolina B.
very good place
mantvydas Š.
mantvydas Š.
Puiki pramoga vaikams lauke. Vaikai pavargę, bet laimingi 🙂 Geras organizavimas. Rekomenduoju.
Gražina V.
Gražina V.
Nuostabu. Puikus žaidimas- vaikai laimingi
Giedrė Z.
Giedrė Z.
Puiki pramoga,vaikai išsunkti,laimingi, organizatoriai superiniai, mano pagarba
Povilas P.
Povilas P.
Labai šauniai, aktyviai ir linksmai praleistas laikas! Įspūdžiai liko ilgam! Puikus Miesto pramogų kolektyvas prisidėjo prie smagių emocijų ir geros nuotaikos bei suteikė visą reikiamą informaciją! 🙂☺️ Labai labai rekomenduojam! ❤
Vitalija B.
Vitalija B.
Jau 7 mano kartas. Vaikams įdomu. Tėvams irgi būtų naudinga pabėgioti.
Pavel K.
Pavel K.
Ačiū "Miesto Pramogos" už superinę nuotaiką ir puikiai praleistą laiką !!! Vaikai buvo euforijoje nuo žaidimo!!! Nuostabus gimtadienis !!! Būtnai grįšime pas Jus vėl !!! 🙂 🙂 🙂
Natalja U.
Natalja U.
Superinė vieta ir pramoga!!! Visi vaikai patenkinti, o kas svarbiausia, ir suaugusieji dalyvavo su malonumu !!! Geriausias gimtadienis!!! Ačiū Jums už šaunų lauką!
Agata S.
Agata S.
Puikiai tinka, jei ir ant popieriaus jau nesat vaikai, o tik sirdy tokie. Instruktorius aiskiai ir maloniai viska papasakojo, dave patarimu, kaip but geresniais kariais miske. Norisi pakartot ir ishpyshkint vieniems kitus vel.
Benediktas P.
Benediktas P.
Labai azartiška, aktyvi pramoga. Vaikai laimingi, o tai yra svarbiausia.Ačiū 🙂
Jurgita T.
Jurgita T.
Pramoga sielai, mankšta kūnui, strategija protui!
Asta M.
Asta M.
Viskas buvo labai puiku. Neturėjome jokių nesklandumų. Puikus vedėjas, moka valdyti vaikus. Ačiū.
Dovilė B.
Dovilė B.
Puiki pramoga kiekvienam!
Evelina K.
Evelina K.
Šis žaidimas - labai geras derinys miesto vaikams, augantiems prie kompiuterinių žaidimų. Čia jie tampa gyvais dalyviais, patiria tikrą azartą, o taip trūkstama fizinė veikla ir grynas oras (bet koks, net ir lietus) tiesiog nepastebimai tampa papildomu viso žaidimo "bonusu".
Jurga R.
Jurga R.
Gimtadieniui ir ne tik 10 balų tikrai įdomi ir vieta ir pramoga tiek mažiesiems tiek ir suaugusiems tikrai rekomenduoju visiems marios įspūdžių ir gerai praleistas laikas�atskirai didelis ačiū instruktoriui Justui , kad puikiai atlieka savo darbą �� Aš manau kad į tą vietą tikrai dar sugrįšime.Dar kartą dėkui miesto pramogų komandai
Ramunė A.
Ramunė A.
Puiki aktyvi pramoga! Renginio vedėjas entuziastingas, vaikai laimingai nusivarę nuo kojų. Rekomenduojam! 🙂
Vincentas V.
Vincentas V.
Labai puiki pramoga, rekomenduoju!
Skaistė M.
Skaistė M.
Šventėme Mykolo 8-ąjį gimtadienį - vaikai buvo euforijoje, o tėvams daugiau nieko ir nereikia 🙂
Rasa Ž.
Rasa Ž.
Отличное место. Игра детям понравилась.
Alexey K.
Alexey K.
Ačiū už puikią pramogą tokioje gražioje vietoje - visi gimtadienio dalyviai - ir mergaitės ir berniukai, nuo 9mečio vaiko iki 14mečio paaugliuko - buvo pilni geriausių įspūdžių! Labai rekomenduojam 😉
Laura K.
Laura K.
js_loader

Visi atsiliepimai