Aisčio 10-asis gimtadienis su LaserWar!

Tradiciškai, vasaros režimas įsijungia mūsų krašte po Joninių, tačiau šiemet vasara prasidėjo mėnesiu anksčiau ir žmonių mieste savaitgaliais nėra jau dabar, todėl didžioji dalis užsakymų keliasi į darbo dienų vakarus. Populiariausias žaidimų pradžios laikas darbo dienomis 18:00, nors galime startuoti ir bet kuriuo kitu, Jums patogiu laiku.

Aisčio gimtadienis vyko lauke tvyrant +30 karščiui. Važiavau į mišką su įjungtu kondicionieriumi ant pilno „gazo” ir vis tiek buvo tvanku automobilyje. Buvau tikras, kad miške bus dar blogiau ir vaikams žaisti bus labai sunku. O bet tačiau, nieko panašaus. Žaidimų aikštelė Žemojoje gatvėje yra visiškame pavėsyje, nes saulė per tankią medžių lapija faktiškai neprasimuša iki miško paklotės. Tad žaidimas vyko įprastu tempu, tik su viena technine pertraukėle vandens atsigėrimui ir jėgų atstatymui. Eilinį kartą, vaikai po dviejų valandų žaidimo nenorėjo patikėti, kad jau prabėgo 2 valandos ir laikas skirstytis namo. Dalinamės akimirkomis iš gimtadienio šventės ir žaidimo statistiko failu: 20180530-1 Aistis game.

Iki kitų kartų.

[cws_gpp_images_in_album_gphotos theme=’grid’ crop=1 id=”AEjIW6bTiAVmW6ij2Z2yEyQ_8tz_D4PsLSU1r2pWQHqygj6MkdstmxbFoxrj10hDz-ObOEpyDckH”]